Žrádlo ACANA

29. prosince 2006 v 10:04 | Muninka:-) |  ♣Chovatelství♣
ACANA
Kitten
Koťata potřebují až 2krát více živin než dospělé kočky. Aby se vaše kotě dobře vyvíjelo, dávejte mu nutričně bohaté krmivo, které obsahuje kvalitní živočišní proteiny a málo sacharidů.
Acana Kitten má vynikající složení - významnou součást receptury tvoří kuřecí maso a oves. Neobsahuje pšenici, kukuřici ani kukuřičný lepek, což jsou hlavně levné nevhodné zdroje sacharidů. Můžete se tak spolehnout, že ACANA vašemu koťátku pomůže vyrůst v krásnou, zdravou a energickou kočku.
ACANA má nejvyšší obsah kuřecích surovin v potravinářské kvalitě (60 %), což představuje koncentrované množství vysoce kvalitních, lehce stravitelných proteinů, které vyživují rostoucí koťata. Krmivo je ideální i pro dospělé kočky, jež v období březosti a kojení potřebují více živin.
Toto krmivo je vhodné pro: - koťata od narození do 1 roku
- kočky, které nechtějí jíst - vynikající chuť tohoto krmiva probouzí apetit
- březí kočky a kočky v laktaci
- rekonvalescenci koček po nemoci, operaci nebo traumatu
Adult cat
Kočky coby členové rodiny si zaslouží stejně kvalitní a bezpečnou stravu, jako mají lidé. Proto se ACANA vyrábí z prvotřídních surovin. 60 % surovin krmiva ACANA ADULT CAT tvoří kuřecí v potravinářské kvalitě - protein, který přirozeně dodává všechny aminokyseliny, jež jsou pro zdraví koček nepostradatelné.
Krmivo je lehce stravitelné - neobsahuje pšenici, lepek, sóju a jiné rostlinné proteiny. Jediná obilovina v krmivu je lehce stravitelná rýže. Nízký obsah hořčíku, methionin a L-lysin okyseluje moč - krmivo tak preventivně působí proti onemocnění močového ústrojí. Obsahuje látky, které blahodárně působí na kondici koček.
Toto krmivo je vhodné pro: - udržení aktivity dospělých a mladých koček
- kočky, které nechtějí jíst - vynikající chuť tohoto krmiva probouzí apetit
- březí kočky a kočky v laktaci a chovné kočky
- kočky v rekonvalescenci
- podporu imunitního systému
- kočky citlivé na potravu / nesnášející pšenici nebo lepek
- prevence vzniku močových kamenů (FLUTD)
Adult Light
U dospělých, zejména kastrovaných koček, které žijí doma, jsou málo aktivní a mají zvýšený příjem živin, vzrůstá riziko vzniku obezity.
ACANA ADULT LIGHT obsahuje vyšší množství proteinu a má méně kalorií, čímž přispívá k udržení správné hmotnosti dospělých koček. Kuřecí v potravinářské kvalitě (min. 60 %), které ACANA obsahuje, je bohatým zdrojem lehce stravitelných, vysoce kvalitních proteinů, jež přispívají k udržení štíhlých svalů. Menší množství kalorií v kombinaci s kvasnicemi, které mají vysoký obsah chrómu, a L-karnitinem příznivě působí na metabolismus tuků a zaručují cílený úbytek hmotnosti.
Toto krmivo je vhodné pro: - kočky s nadváhou/kočky s diabetes/kastrované kočky
- kočky, které nechtějí jíst - vynikající chuť tohoto krmiva probouzí apetit
- vyměšovaní spolykané srsti ze zažívacího ústrojí
- kočky citlivé na potravu / nesnášející pšenici nebo lepek
- prevence vzniku močových kamenů (FLUTD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barman Barman | Web | 28. září 2017 v 9:15 | Reagovat

WOW

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.