Můj rok 2007

1. ledna 2008 v 18:14 | Muninka:-) |  ♥ MOJE ♥
Tak sem si uvařila polívku z pytliku, sice bych měla uklízet nebo se kouknout na učení, protože pozítří už zas jdem do školy, ale přece jenom radši něco napíšu o roku 2007.
Pro mě to byl celkově vzato rok úspěšný, i když se našly chvíle, kdy bych se na všechno nejradši vy***** :- ) (Na Nový rok radši nebudu sprostá - víte co se říká - jak na Nový rok, tak po celý rok :D )
Když si vzpomenu na leden, tak se mi vybaví můj první ples…mám dojem, že to byl maturák gymplu. Vzpomínám si, jak se mi hrozně třásly ruce a bála sem se, že něco podělám (taky že jo, ale dneska je mi to už vcelku šumák). Jako každý rok se v lednu bralo vysvědčení, které v mém případě už nebylo tak perfektní jako doposud.
Únor - to si pamatuju, jak se ve škole řešil blog mí kámošky, na který napsala info o našich učitelích (vše pravdivé, jen učitelé to neunesli :-D )
Březen - až na to, že měla máma narozky a ségra svátek, tak se nic nedělo. Konečně přišlo jaro, na které jsem se těšila.
Duben - jjjj, to byl dobrý měsíc. Byli jsme se školou na Doubravce! Takovou srandu ste ještě neviděli. A pak čarodky…ne že bych si na ně nějako pamatovala jo :), ale asi to bylo dobrý, moooc dobrý ,hlavně s tim kafetem, nebo s těma dvěma stovkama (sis vydělala co, Niky :D) - my víme.
Květen - oooo konečně mi bylo 14 (jenom :-( ), taky sem měla svátek. Bylo pořádně teplo, mám dojem, že sme se už i koupali.
Červen - to bylo naše úžasné dramatické vystoupení ve školce :D Taky sme byli na soutěži v Litvínově (byl tam teda pořádnej hic), jo btw. - byli sme druhý :-)). Naše třída jela na Blatiny, na které jsem nejela…teď mě to mrzí, ale co se dá dělat. Konec osmičky se konečně blížil a moje výzo se opět zhoršilo.
Červenec - konečně práázky. První, co mě napadne, je Yanderov. Bylo to fajn, i když jak pro koho (Hani :-D). V červenci sem taky viděla mojí bývalou spolužačku Katku. Docela sem koukala no :D…
Srpen - dovča v Belgii. Hodně sme toho viděli, byla to jedna z nej dovč. A taky byla u nás pouť!!! Už nikdy na mixér :D fuuuuuj, bylo mi blbě jak sviň.
Září - a je tu devítka. Hned nám napařili učení, až mě z toho mozek praskal. Taky sme byli s tdo v Polsku…pořád cejtim ten smrad z toho hnusnýho města :D ale bazén maj dobrý
Říjen - znova jsme jeli na Doubravku a byla tam taky sranda. Tomu předcházel menší incident :D, ve kterym sme se hrozně rádi rejpaly, že děvčata :P. Taky byl běh T. Foxe…ta tužka se hodila. V říjnu sme si taky odpočinuli, páč byly podzimní prázky.
Listopad - Bylo volno díky výpadku proudu. A tak sme šli nakupovat. Každý pátek sem byla v tanečních, někdy v "tanečních" :D. Prospěch se horší, tak snad to zlepšim :-P
Prosinec - rodinná ztráta,Vánoce, Silvestr…
TO BYL MŮJ ROK 2007……
Krásný Nový rok všem, hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky ♥ :-*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.