Autocharakteristika

7. dubna 2009 v 19:22 | Muninka:-) |  ↕ Něco do školy ↕
Je těžké charakterizovat a soudit sama sebe. Ale pokusím se o sobě něco napsat .
Narodila jsem se třetího května roku 1993 v Chrudimi. Mám hnědé oči a zrzavé dlouhé vlasy. Myslím si, že jsem optimistická a otevřená k ostatním. Ráda poznávám nové lidi, věci a místa. Jsem nekonfliktní, hovorný, veselý a přátelský člověk. Někdy mám velkou potřebu zaujímat vůdčí roli, ale snažím se tuto hloupou vlastnost držet zkrátka. Mezi mé další nešvary patří netrpělivost, častá nespolehlivost, nedochvilnost, upovídanost a zapomnětlivost. Těmito špatnými vlastnostmi často nadmíru rozčiluji své okolí .
A mé koníčky? Moje velká láska je hudba. Hudbu nadevšechno miluji a bez ní si svůj život neumím představit. Hraju hlavně na klavír a klávesy, hru na ostatní hudební nástroje zvládám jen v malé míře. Každé odpoledne se pilně věnuji zkoušení s orchestry s mými kamarády. Na každé vystoupení či koncert se vždycky velmi těším, jelikož na koncertech získáme spoustu dalších zkušeností a navíc si užijeme moře legrace, často poznáme i nová města a místa. Mým dalším koníčkem je chovatelství. Doma mám dva čistokrevné kocoury - britského modrého a mainského. Těmto miláčkům také věnuji hodně volného času a snažím se s nimi pravidelně jezdit na výstavy.
Ve zbytku času ráda zajdu ven s kamarády jen tak někam posedět a popovídat si. S radostí chodím do kina, divadla a na nákupy. Mám ráda cestování a cizí jazyky. V této době dělám řidičský průkaz na babetu, takže i to se teď tak trochu stalo mým koníčkem.
Můj životní cíl je v této době hlavně dodělat gymnázium a do budoucna být hudební psycholog . Doufám, že jím jednou budu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Levak Levak | Web | 23. září 2017 v 20:23 | Reagovat

Fakt?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.