Náš projev v devítce :)

7. dubna 2009 v 19:24 | Muninka:-) |  Základka
Dobré odpoledne,
Vítáme vás na slavnostním předávání vysvědčení nám, žákům 9. ročníku. Devět let na této škole uplynulo jako voda a již se s touto základní školou loučíme. Ještě než se rozejdeme na prázdniny a následně na střední školy a různá učiliště, chtěli bychom vám za všechno moc poděkovat. Za vaši trpělivost, snahu a píli, kterou jste nám věnovali.

Kuzmová: Od druhé do třetí třídy nás viděla každý školní den, učila nás téměř všechny předměty, jezdila s námi na výjezdy...byla to paní učitelka Věra Kuzmová. Za to a ještě za mnohem víc jí děkujeme!

Zapletal: Nesmíme zapomenout na našeho matematického génia, počítačového "hekra" a kameramana této školy, pana učitele Jana Zapletala.

Pascal: Přestože tuto osobu známe jen velmi krátce, zamilovali jsme si ho jako našeho francouzského kamaráda. Děkujeme za všechny ty hodiny francouzštiny. Merci, Pascal!

Truncová: Hudební výchova, klučičí výchova ke zdraví, němčina a konverzace v němčině - tohle všechno zvládá jediná osoba - naše Hani Truncová. I když víme, že to s námi nebylo lehké, doufáme, že na nás budete s radostí vzpomínat, protože my na vás určitě budeme. Děkujeme - Danke!

Hainall: Velký horolezec, záchranář a nadaný přírodopisec. To je David Hainall. Moc mu děkujeme za fajn hodiny přírodopisu.

Janečková: Jen málokdo se vyrovná téhle ženě. Je hodná, milá a vtipná, ale přesto si dokáže vydobýt náš respekt. Moc nás mrzí, že už jí nemůžeme každý den potkávat na chodbách školy. Byla to ta nej bioložka, jaká kdy na škole byla. Paní Janečková, děkujeme!

Hřebenová: Vyzná se v rostlinách, zvířatech i v pohlavním životě. Paní učitelka Mirka Hřebenová má prostě přehled. Děkujeme za praktika z přírodopisu a my děvčata za velmi poučné hodiny VZD (pozn. -to musí říkat Tereza…i když Míšo klidně to řekni viď :D )

Cempírková: Další člověk, kterému patří náš dík, se na této škole vyzná i bez buzoly a zeměpisného atlasu. Je to totiž člověk, který zná snad celý svět. A taky, aby ne, když zeměpis vyučuje. Děkujeme paní učitelce Nadě Cempírkové, za všechny ty hodiny zeměpisu, na které nás měla a za pomoc při výběru střední školy.

Draštíková: Při hodinách chemie jsme, jak sami vidíte, nikdy nevyhodili školu do povětří, což značí, že jsme měli při hodinách chemie dobrého chemikáře, tedy vlastně ženu-chemikářku, naší milovanou Helenku Draštíkovou. Je škoda, že už si hodiny chemie s ní neužijeme, ale jak ona sama říká: Vždy něco pěkného končí, aby mohlo něco dalšího začít…

Sádecká: Tomu, že tu dnes můžeme sedět, vděčíme gravitační síle naší planety. I to nás naučila fyzikářka s ohnivými vlasy Pavla Sádecká. Děkujeme! (pozn. - tohle řiíejte s vážnym výrazem :D)

Baťa, Němcová, Sommersová: Nyní bychom chtěli poděkovat našim skvělým angličtinářům. Díky nim se nyní můžeme projevovat i v jiném jazyce, než pouze v češtině. Thank you!

Šustrová: Myslím si, že dějepis v naší třídě nebyl předmětem, ve kterém bychom zvlášť perlili. Proto děkujeme paní učitelce Hance Šustrové, že to s námi vydržela. (pozn. - nějakej kec o zavšivenym klobouku by neuškodil :D)

Linhartová: Oslovení "broučku" a goniometrické funkce - to jsou první věci, které mě napadnou k paní učitelce Jitce Linhartové. Patří jí naše velké díky za hodiny semináře z matematiky.

Musilová: Měla nás na seminář z češtiny a vedla naše nadané spisovatele v Maličku. Ano, řeč je o skvělé češtinářce Haně Musilové. Děkujeme!

Ivuš: A na závěr bychom chtěli poděkovat člověku, který je nám velmi blízký...naše druhá maminka J Tento člověk byl vždy spravedlivý, milý, usměvavý a vždy stál na naší straně. Ano, je to naše třídní učitelka, Iva Brožová…(nějaký kecy si pls domyslete :D)

Vytvořili: Mííla s pomocí Monči a Nikči :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pivko Pivko | Web | 28. září 2017 v 9:59 | Reagovat

To je docel dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.