Po roce, ale ne na Vánoce :))

12. srpna 2010 v 16:15 | Monča :) |  ♥ MOJE ♥
No ne...nevěřím vlastním očím :)) dneska jsem se po dlouhé době koukla k sobě na blog, a nestačím zírat =D když sem si četla staré články, hodně jsem se zasmála, zavzpomínala na staré, vskutku bezstarostné časy...a je mi...tak nějak fajn :)
Určitě nechci popisovat celý ten úžasný rok...a ani to nejde, na všechny ty skvělé chvíle si stejně tak rychle nevzpomenu :) Ale přece jenom by bylo dobré sem nějaké ty zásadní věci napsat...až se sem zase za rok podívám, budu mít co číst...a zase ta nostalgie :))
Asi nejzásadnější věc v uplynulém roce byla... 2. říjen 2009 :) V ten den se mi změnil svět, i když v tuto chvíli nejsem schopna říct, jestli k lepšímu, nebo k horšímu :)
Splnil se mi i další sen - hrát s klukama v kapele :) i když to za dva týdny v Holansku zase skončí, jsem ráda, že to vůbec proběhlo. Soustředění, na ty nikdy nezapomenu :) V Duboví 29. 12. 2009 (to ještě s Ančou - úžasnej člověk, jsem moc ráda, že jsem ji poznala) a 21.5.2010 (na můj svátek, bohužel už bez Anči). A hlavně na všechny skvělé akce s mýma supr kamarádama :)
Ani na plesy jen tak nezapomenu. Byly to skvěle ztrávené večery, spousta srandy. Ať už je to ples gymplu, hnojárny, zdrávky, náš super vydařený hudebnický ples anebo ples divadelníků.
Po třetí jsem navštívila Anglii, a dokonce jsem poznala i krásy Skotska. A to vše s mýma nejlepšíma - Kačenkou a Nikolkou :) Skvělý týden, při kterém jsem "dodělala" svůj sedmnáctý rok. Oslava sice nic moc, ale i tak jsem byla ráda, že jsem tam byla :)
I se školou jsme byli na skvělém sportovním kurzu. Pořád mě hodně mrzí, že jsem nemohla jet na Vodácký kurz, ale naše legendární Žibřidovice mi to vynahradily :) Krásný týden s mojí milovanou Týnkou, Radkem, Bětečkou a dalšíma :) Koupání v bazénu, saunování a hlavně večerní "chození na houby" =D Prostě od pondělka do pátku bylo furt co dělat. Přijeli jsme, a já hnedka pokračovala s TDO do Poděbrad :) To byl velice zajímavý, ač supr výlet, který měl takové nemilé vyvrcholení po příjezdu, ale což...on možná vyhrál bitvu, ale válka ještě zdaleka nekončí :)
Další skvělá část tohoto roku - letní prázdniny! Už se pomalu, ale jistě blíží ke konci, čeká nás toho ještě spousta krásného (soustředění a Holansko), ale i kdyby skončily teď, mohu si říct, že jsem si je jaksepatří užila :)) Hlavně s Verunkou - festunk, sud, "legendární" Křižanovice, taky cesta do Žumberka, do Poděčel, naše zdravotní procházky, koupání ve Svídnici, lavička...no =D je toho už opravdu hodně :)) byly to (a ještě budou) opravdu super prázdniny :)
Málem bych zapomněla....na svůj asi nejzásadnější okamžik celého roku....
Moje první velká láska...láska, která se zezačátku vůbec nezdála být láskou...
Začalo to na plese zemědělky...nevím, co se mi v tu chvíli honilo hlavou, ale bylo to strašně pěkný, a i když jsem pak všem říkala, že to nic není, že s ním nic mít nechci, chtěla jsem :) Nasledující týden přišel další ples - zdrávka myslím :) On tam seděl, furt tak smutně koukal, a já jsem nemohla udělat nic jiného, než za ním jít...a už to bylo :)) Krásný to bylo :( Necelé 3 měsíce jsem se cítila tak krásně :( Kdykoli jsem měla potřebu někomu napsat, měla jsem komu :( a neprobouzela jsem se sama, měla jsem oporu...bohužel, jen měla :( Posrala jsem to, všechno :( A neustále si to vyčítam, každou noc na tím přemýšlím a říkám si: "krávo, kdyby sis uvědomila hned, co mu vadilo a chybělo, mohlas být šťastná pořád :( " Celé prázdniny jsem ho neviděla, zdá se to být jako věčnost...ale zpátky se už nic vzít nedá, ani vrátit čas nejde...bohužel :(
I když vím, že se o to "vrácení času" budu ještě chvíli snažit...srdci neporučíš, kór tomu mýmu :( Bylo by úžasné zase mít někoho, jako je ON!
Takže, do dalšího roku chci, abych tady mohla psát ty krásný a sladký řečičky...a už jako dospělá :)) i papírově :)

Monča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Levak Levak | Web | 23. září 2017 v 18:07 | Reagovat

Fakt?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.